Kurumsal

Avit Yapı, inşaat sektöründe uzun yıllardır müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren köklü bir firmadır. Kaliteli inşaat projeleri ve güvenilir iş anlayışıyla sektörde öne çıkmaktadır.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlamak ve beklentilerini karşılamak için deneyimli ve uzman bir ekibe sahiptir. Her projede kalite standartlarından ödün vermeden, modern ve sürdürülebilir çözümler sunmayı amaçlar.

Avit Yapı Olarak

#1

Misyonumuz

Gerçekleştirdiğimiz projelerde optimum çözümler ile bu projeleri zamanında ve kaliteli bir şekilde tamamlıyoruz. Müşterilerimizin yatırımlarını en efektif şekilde kullanıyoruz. Yapı sektöründeki gelişmeleri takip etmek ve bu gelişmelere katkıda bulunuyoruz.

Projeleri gerçekleştirirken iş ve işçi sağlığı ve güvenliği konularında gereken hassasiyeti azami şekilde gösteriyoruz. Müşterilerin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz

#2

Vizyonumuz

İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefine yönelik ilerliyoruz. Amaçlarımızı doğaya ve çevreye zarar vermeden ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Müşteri odaklı yaklaşımıyla inşaat sektöründe zirveyi hedefleyerek tüm yenilikleri takip etmek ve geleceğinde ihtiyaçlarına uygun projeler üretiyoruz. Üretim, pazarlama, satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.

#3

Hedeflerimiz

Avit Yapı olarak, müşteri memnuniyetini odak alarak kaliteli ve yenilikçi inşaat projeleri geliştirerek sektörde öncü bir konuma ulaşmayı hedefliyoruz

#4

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Kaliteli inşaat projeleri, deneyimli profesyonel ekip, işbirliğine dayalı yaklaşım, zamanında teslimat, referanslar ve güvenlik ve daha fazlası için bizi tercih etmelisiniz.

Scroll to Top